jazyk polština   jazyk čeština   jazyk němčina   jazyk němčina   jazyk italština   jazyk španělština   jazyk němčina

Najlepszy foto e-book w Czechach i na Słowacji, teraz w Polsce!

JAK FOTOGRAFOWAĆ ŚLUBY

Tak, chcę otrzymać e-booka Jak Fotografować Śluby. Chcę zrobić w fotografii ogromny krok do przodu i wiem, że mogę kiedykolwiek skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy bez podania przyczyny. 

Wypełnij formularz i kliknij przycisk
"WYSŁAĆ ZAMÓWIENIE"

Numer NIP wypełniają wyłącznie podmioty gospodarcze zarejestrowane w Unii Europejskiej dla potrzeb transakcji transgranicznych dotyczących towarów i usług.


Obsługa klienta: 

josef@josefcvrcek.pl
+48 695 504 165

Warunki Handlowe

CO O KSIĄŻCE MÓWIĄ CI, KTÓRZY JUŻ JĄ CZYTALI?

Pepo dzięki, pierwsza wiadomość zwrotna byłaby taka – zaczytałem się i właśnie zauważyłem, że upłynęło 45 minut. Jest to super napisane, żadnej suchej teorii, przyjemnie się czyta!

Milan Říský

Cześć Pepo, dziękuję ci za ebooka o fotografii ślubnej. Czyta się świetnie. Nie wiem, którą część e-booka wyróżnić, wszystkie są dobre i trafione. W każdym razie część o marketingu jest doskonała 😊 Na pewno dużo z niej wykorzystam. Bardzo lubię robić zdjęcia i chociaż nie widzę już realnych możliwości utrzymywania się z tego, mam dzięki Tobie konkretną instrukcję i kierunek, w którym będę podążać aby czasami dorobić sobie robieniem zdjęć.

Roman Šlejmar

Dzień dobry, Pepo, e-book jak na razie bezbłędny. Fotografowałam ślub kolegi. Dzisiaj mija 5 dni, a ja śmieję się przy czytaniu e-booka, który mówi to co w duchu myślę. Stało się wszystko na co powinnam uważać i czego się bałam. Jeden ślub wystarczył, abym utożsamiła się z Twoim zdaniem. E-book otworzył mi oczy i zrobiłam dzięki temu wielki krok do przodu...

Hana Sarofinová

Dziękuję za e-booka. Przestudiowałem go z zainteresowaniem i jako ścisły typ doceniam jego przejrzystość, prostotę, a przede wszystkim to, że nie dotyczy tylko teorii, jak w przypadku większości książek o fotografii, ale przeciwnie, jest napisany z perspektywy praktyki. Swoje artykuły o fotografii też piszę w tym stylu.

Peter Sýkora

Ten EBOOK jest świetny, w końcu miałem trochę czasu żeby się wczytać i jestem mniej więcej na 90 stronie. Jest to wspaniale napisane, czasem się nawet pośmieję. Strasznie dziękuję za te cenne informacje i doświadczenia.

Jan Pouska

Cześć Pepo, jestem emocjonalnym typem, wiem to, ale i tak napiszę już parę słów, nie mogę wytrzymać ;-) Do teraz przeczytałem 58 stron. Super się czyta. Na razie jest to naprawdę bardzo, ale to bardzo dobre !!! Mam przy czytaniu fajne poczucie, że nic nie ukrywasz i bezinteresownie dzielisz się wszystkimi doświadczeniami i odczuciami.

Lubomír Homola